„Obec se srdcem otevřeným“
Obec se srdcem otevřeným

Nejočekávanější událost roku ve fotkách.
V pátek 7. února jsme se společně sešli, abchom si užili další ročník Obecního plesu. Celý večer se nesl v duchu skvělé atmosféry, smíchu, tance a elegance. Večerem nás provázela skupina Klaxon v čele s panem starostou a zpestřením večera bylo vystoupení taneční skupiny Basma. Už teď se těšíme na další ročník.
Foto: Anna Jakšová - pokud byste chtěli na tento okamžit mít památku v podobě fotografie, můžete si je stáhnout v tiskové kvalitě ZDE.